Najwyższy   standard    nad    poziomem   morza    –    apartamenty    Adromeda i Adromeda II.

Andromeda_017
Andromeda_002
Andromeda_011
Andromeda_013
Andromeda_022
Andromeda_036
Andromeda_030
Andromeda_033

Zlokalizowane w bezpośrednim sąsiedztwie Bałtyku, przy Nabrzeżu Prezydenta, apartamenty Adromeda i Adromeda II to gwarancja wrażeń na najwyższym poziomie!

Nie bez znaczenia mowa o najwyższym, bowiem apartamenty znajdują się na piętnastym oraz dziewiętnastym piętrze nowoczesnego budynku SeaTowers, skąd rozpościera się spektakularny  widok na piękne miasto Gdynia i morze w całej okazałości.

Przestronne apartamenty, z czego pierwszy, liczący 89m2 oraz drugi, zajmujący powierzchnię 66m2, to w pełni wyposażone, komfortowe  przestrzenie dla ceniących wygodę i luksus. Urządzone    z dbałością o szczegóły i zaaranżowane w dobrym smaku. Do dyspozycji gości salon z aneksem kuchennym, zaopatrzonym w najwyższej jakości sprzęt AGD oraz część jadalna. Mniejszy apartament oferujący jedną, zaś większy, dwie niezależne sypialnie. Całość dopełniający przestronny pokój kąpielowy, w którym goście mają okazję do relaksu, po pełnym wrażeń dniu. Oba apartamenty gwarantujące bezpłatny dostęp do Internetu, telewizję kablową oraz miejsce parkingowe w hali garażowej.

foto-86
foto-36
foto-44
foto-40
foto-42
foto-46
foto-52
foto-56
foto-93
foto-73
foto-72
foto-67
foto-64
foto-61
foto-59

Tuż  obok,  na  wyciągnięcie  ręki  -  serce  miasta,  oferujące  swoim  gościom  moc  atrakcji.  O świcie kuszące poranną bryzą, popołudniami zachęcające do spacerów Bulwarem Nadmorskim. Wieczorami zaś proponujące cały wachlarz fantastycznych imprez, począwszy od klimatów  klubowych aż po szanty, w wykonaniu na żywo. Chętni mogą skorzystać z niezapomnianego rejsu statkiem, wizyty  w  Gdyńskim  Oceanarium  lub Muzeum  Marynarki Wojennej.  Miłośników  historii  z pewnością oczaruje jeden z najpiękniejszych żaglowców na świecie – Dar Pomorza oraz zacumowany tuż obok, słynny okręt – muzeum, ORP Błyskawica. Nie lada atrakcja czeka natomiast na śmiałków, chętnych odbyć przejażdżkę kolejką linowo – terenową na szczyt Kamiennej Góry, skąd nakarmić można zmysły zapierającym dech w piersiach widokiem na całe miasto.

Na wycieczkę kulturalną Gdynia zaprasza do nowo powstałego Gdyńskiego Centrum Filmowego i legendarnego już Teatru Muzycznego, który od lat jest kolebką wielu znakomitych artystów. Z kolei ucztę kulinarną proponują różnorodne restauracje, oferujące gościom menu praktycznie z całego świata. Zaś kameralne butiki, zlokalizowane w samym centrum Gdyni, przy głównej ulicy – Świętojańskiej, kuszą przechodniów bogatymi witrynami i zachęcają do szalonych zakupów.

To wszystko składa się na fantastyczny klimat, jaki od lat jest wizytówką tego miasta. Dlatego niezmiennie, każdego roku, jest tak chętnie odwiedzane przez turystów. Nie bez powodu Gdynia już trzeci raz z rzędu znalazła się na czele listy najlepszych polskich miast do zamieszkania. Jak zatem nie kochać Gdyni?  Przekonajcie się Państwo sami. Zapraszamy!

Szczegóły dotyczące oferty apartamentów Adromeda i Adromeda II znajdą Państwo na stronie