Nowa siedziba firmy ADRO i powierzchnie do wynajęcia.

W  listopadzie  2014  roku  oddano  do  użytku  nowy  budynek,  mieszczący  się  w  Rumi, w bezpośrednim sąsiedztwie drogi krajowej numer 6. Doskonała lokalizacja, zapewniająca znakomite połączenie komunikacyjne z Trójmiastem oraz resztą regionu, to rzecz jasna niejedyny atut tej inwestycji.

Nowoczesny biurowiec, zaprojektowany i stworzony w oparciu o najwyższe standardy, zyskał w  niedługim  czasie  przychylne  opinie  pracowników  ADRO. 

Firma  zajęła  powierzchnię  drugiego    i trzeciego piętra i od tej pory może poszczycić się iście królewskimi warunkami pracy. Składają się na to zapewne duże ilości przeszkleń, gwarantujących bezpośredni dostęp do światła dziennego, ale też liczne udogodnienia, wliczając w to powierzchnię przeznaczoną na miejsca parkingowe.

Parter oraz pierwsze piętro spełnia rolę powierzchni użytkowych z przeznaczeniem na wynajem, gdzie swoje miejsce znalazło już kilka firm. Wszystkie kondygnacje zostały zaprojektowane z myślą o dowolnej aranżacji otwartej przestrzeni, co stanowi budynek bardzo atrakcyjnym  pod kątem indywidualnych preferencji przyszłych najemców.

Nowoczesny charakter biurowca oraz znakomite usytuowanie, to niezaprzeczalnie ogromne atuty, mające wpływ na specyfikę miejsca pracy. 

W sprawie aktualnej oferty powierzchni biurowej do wynajęcia prosimy o kontakt pod numerem tel. 692471178 lub email na adres m.kaminski@texoinvest.com

1-42
1-48
1-39
1-38
1-35
1-34
1-11
1-15
1-6