Nowe powierzchnie biurowe w znakomitej lokalizacji – biurowiec

„Prospekt”, przy gdyńskiej Alei Zwycięstwa.

014m
014n
014k
013o

Naturalną potrzebą prężnie i dynamicznie rozwijającego się miasta, takiego jak Gdynia, jest oczywiście pozyskiwanie nowych lokali użytkowych pod wynajem, z przeznaczeniem na powierzchnie biurowe oraz usługi.

 

Biurowiec „Prospekt”, usytuowany w Gdyni, przy Alei Zwycięstwa 14, to jedna z naszych najnowszych inwestycji i jednocześnie odpowiedź na potrzeby stale rosnącego w siłę miasta. Budynek w ostatecznej postaci będzie składał się z pięciu kondygnacji, z czego każda zaoferuje do dyspozycji 300m2 powierzchni do wynajęcia. Utrzymany w nowoczesnym charakterze biurowiec zapewne wpisze się w stylistykę niedaleko położonego kompleksu Pomorskiego Parku Naukowo – Technologicznego, oferując do dyspozycji najemców dużą powierzchnię przeszkleń oraz otwartą przestrzeń do swobodnej aranżacji.

 

Obiekt powstaje przy głównej arterii komunikacyjnej Trójmiasta, po której porusza się większość autobusów i trolejbusów, łączących Gdynię, Sopot oraz Gdańsk. Dodatkowym atutem jest też zapewne bliskie sąsiedztwo przystanku Szybkiej Kolei Miejskiej. To niewątpliwa zaleta, gdyż przekłada się na bezpośrednie korzyści, w postaci znakomitego połączenia z wszystkimi dzielnicami Gdyni i całego Trójmiasta. Genialna lokalizacja powstającego biurowca gwarantuje także bezpośredni dostęp do wszelkich usług czy sklepów, wliczając powstałe nieopodal największe na Pomorzu Centrum  Handlowe „Riviera”, które jest doskonałym miejscem  zarówno  pod kątem  zakupów, jak  i spędzania wolnego czasu.

 

Wszystkie zalety nowo powstającego biurowca „Prospekt” powodują, iż oferta ta okaże się zapewne niezwykle atrakcyjna. Jesteśmy więc przekonani, że spotka się z Państwa dużym zainteresowaniem. Jednocześnie prosimy o odrobinę cierpliwości. Już wkrótce zapoznamy Państwa  ze szczegółami.